Пријем родитеља

ТЕРМИН ОДРЖАВАЊА ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА

РАЗРЕДНА НАСТАВА

ОДЕЉЕЊЕ УЧИТЕЉ ВРЕМЕ
предшколци Лидија Подунавац сваке друге среде после наставе у послеподневној смени
предшколци Тијана Трбољевац сваке друге среде после наставе у послеподневној смени
I1 Љиља Јовановић сваког другог четвртка после наставе у послеподневној смени
I2 Весна Корица сваког другог четвртка после наставе у послеподневној смени
I3 Љубица Панић сваког другог четвртка после наставе у послеподневној смени
II1 Снежана Ђукић сваког другог понедељка после наставе у послеподневној смени
II2 Летица Шуша сваког другог понедељка после наставе у послеподневној смени
II3 Ивана Урошевић сваког другог понедељка после наставе у послеподневној смени
III1 Наташа Кабаница сваке друге среде после наставе у послеподневној смени
III2 Звездана Димитријевић сваке друге среде 5. час у послеподневној смени
III3 Драгана Матовић сваке друге среде 5. час у послеподневној смени
IV1 Сања Остојић сваког другог понедељка 5. час у послеподневној смени
IV2 Зорица Мицић сваког другог понедељка 5. час у послеподневној смени
IV3 Верица Сувајац сваког другог понедељка 4. час у послеподневној смени
Енглески језик Маја Вјештица сваког другог четвртка у 17:05, када су други и четврти после подне.
Енглески језик Ана Видановић сваког уторка 9:55 – 10:40,
Верска наст. Марија Миловановић среда 12:30 – 13:15
Педагошки асистент Ениса Михајловић сваког радног дана, осим петка, од 11:30 – 13:30
Боравак Снежана Дејановић сваког радног дана у послеподневној смени
Боравак Јадранка Брењо сваког радног дана у послеподневној смени

 

ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА У ПРЕДМЕТНОЈ НАСТАВИ

 

р.бр. наставник предмет дан час време
1 Пекић Горанка српски ј. уторак  3. час 9.55 - 10.40.
2 Лојовић Неда српски ј. петак        2. час 8.50 - 9.35
3 Босић Весна српски ј. уторак 2. час 8.50 - 9.35
4 Ђорић Јована српски ј. понедељак  3. час 10.00 - 10.45
5 Басара Марија математика понедељак 4. час 10.45 - 11.30
6 Ђого Мира математика четвртак  4. час 10.45 - 11.30
7 Савковић Бранко математика   информатика четвртак  4. час 10.45 - 11.30
8 Чакић Сергије информатика  понедељак 16.00 - 16.45
9 Атанацковић Милан ликовна култ четвртак  4. час 10.45 - 11.30
10 Маројевић Тамара музичка к. ; ХОР/грађанс. понедељак 4. час 10.45 - 11.30
11 Илин Драгољуб историја уторак 2. час 8.45 - 9.30
12 Ивковић Богдан географија среда 4. час 10.45 - 11.30
13 Травица Мирјана биологија среда 4. час 10.45 - 11.30
14 Новичић Мира биологија петак        9.35 - 10.00
15 Комарица Наталија физика понедељак 3. час 9.55 - 10.40.
16 Панајотовић Борка хемија               физика среда 5. час 11.45 - 12.30
17 Ђурић Милош ТИО уторак 4. час 10.45 - 11.30
18 Брановић Мирјана ТИО понедељак 6. час 12.30 - 13.15
19 Пајчин Милица ТИО уторак 5. час 11.40 - 12.25
20 Мрђић Анита руски ј. понедељак 4. час 10.45 - 11.30
21 Никић Јована руски ј. понедељак 3. час 9.55 -10.40
22 Ристивојевић Јелица енглески ј. четвртак  4. час 10.50 - 11.30
23 Видановић Ана енглески ј. уторак 3. час 9.55 - 10.40
24 Маја Вјештица енглески ј. понедељак 13.15 - 14.00
25 Аџић Ивана физичко вас. петак        4. час 10.45 - 11.30
26 Медић Никола физичко вас. четвртак  3. час 9.55 - 10.40
27 Миловановић Марија верска наст. среда 6. час 12.30 - 13.15
28 Цветиновић Милица грађанско в. среда 14.00 - 14.45